Ben je op zoek naar een accommodatie midden in de natuur die je dat ultieme kampeergevoel kan geven, maar wil je liever geen tent? Dan is de trekkershut op Camping Goolderheide iets voor jou.

De trekkershut haalt het kampeergevoel naar boven dankzij zijn natuurlijke uiterlijk. De trekkershut is gemaakt van hout en een bijhorende picknicktafel maakt het compleet. Het beschikt over een eenvoudige kookmogelijkheid, een koelkast en twee stapelbedden. Voor sanitaire voorzieningen kunt u terecht op de camping. De trekkershut is geschikt voor maximaal 4 personen en is daarmee een ideale accommodatie om te huren voor een kampeervakantie.

Bovendien is de trekkershut ook een ideale accommodatie om te huren voor fietsers en mensen op doorreis. Het huren van een trekkershut is namelijk al mogelijk vanaf 1 nacht. De huurprijs is op basis van 2 personen. Belgisch Limburg staat bekend als fietsparadijs en Camping Goolderheide is een ideaal vertrekpunt hiervoor. Ontdek het Belgisch Limburg!


  • 1 woon-/slaapkamer
  • Sanitair op de camping